O NAS

KRUSZYWA SKSM

Jesteśmy czołowym producentem kruszyw budowlanych na terenie północno-zachodniej Polski. Od kilku dekad zapewniamy wysokiej jakości kruszywa, uczestnicząc w realizacji lokalnych inwestycji i pomagając budować nasz region.

ZAMÓW KRUSZYWO

50 LAT

DOŚWIADCZENIA

POZNAJ NAS

HISTORIA FIRMY

Początki firmy sięgają roku 1964, kiedy działalność rozpoczęły pierwsze zakłady wydobywczo-przeróbcze Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Eksploatacji Kruszyw. Dla naszej współczesnej historii najważniejszym wydarzeniem jest jednak prywatyzacja firmy w 1991 roku. Od tego momentu, już jako Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A., nieustannie pracujemy na uznanie i zadowolenie naszych klientów.

LOKALIZACJA

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI

Obszar naszej działalności obejmuje województwo zachodniopomorskie oraz lubuskie i częściowo wielkopolskie. Dzięki działalności firmy Bielinex Beton dostarczamy również nasze produkty na terenie Dolnego Śląska.

ZOBACZ PUNKTY SPRZEDAŻY

3 SPÓŁKI

GRUPA KAPITAŁOWA

Wraz z firmą Bielinex-Beton Sp. z o. o. oraz Przedsiębiorstwem Geologicznym ?Geoprojekt Szczecin? Sp. z o. o. tworzymy grupę kapitałową, co pozwala nam rozszerzać zakres działań i kompleksowo zajmować się rynkiem.

Kruszywa SKSM S.A.

Bielinex-Beton Sp. z o. o.

Geoprojekt Szczecin Sp. z o. o.

 

REBRANDING

NOWE LOGO

W trakcie prawie trzydziestu lat działalności firmy SKSM S.A. wiele zmieniło się na rynku, na jakim działa przedsiębiorstwo. Zmieniające się otoczenie skłoniło nas do podjęcia działań rebrandingowych. Aby ułatwić komunikację między nami a naszymi klientami, nazwa uległa znacznemu skróceniu. Możemy pochwalić się również nowym logo.

Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. to teraz KRUSZYWA SKSM.