Barbórka 2019

6 grudnia 2019 w restauracji WENUS

w Morzyczynie odbyła się

XXIII Biesiada pracowników

Grupy Kapitałowej SKSM S.A.
Święto Patronki Górników tradycyjnie było okazją do wręczenia medali i odznaczeń resortowych i zakładowych zasłużonym pracownikom Spółki. W bieżącym roku Barbórkę uświetniła uroczysta ceremonia Skoku przez Skórę wybranych 6 młodych adeptów górnictwa odkrywkowego w naszej firmie.

Dodatkowo, tegorocznej uroczystości przyświecało hasło Zmiana Pokoleniowa, która skrywała przekazanie honorowego prowadzenia kolejnych barbórek przez zaprzyjaźnionych górników ze Śląska, mamy nadzieję w równie uroczystej oprawie – nowym Kontrapunktom.

Również w tym roku raczyliśmy się pyszną zabawą oraz rywalizowaliśmy między Starą i Młodą Strzechą biorąc udział w kolejnych konkursach przygotowanych przez naszych zaprzyjaźnionych Ślązaków.

W trakcie uroczystości miało miejsce również honorowe przekazanie Prezydium Młodej Strzesze Chrzty Piwne, klip filmowy z wspominkami z minionych XXII Biesiad.

Imprezę w duchu wspólnej zabawy prowadziliśmy do późnych godzin nocnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom XXIII Barbórki SKSM S.A. za wspólną, radosną zabawę i niecierpliwie oczekujemy kolejnych.