Oferta pracy: Operator maszyn i urządzeń

Opis stanowiska pracy
* Operator maszyn i urządzeń *

Miejsce pracy – ZG Wietszyno, gm. Karlino, woj. zachodniopomorskie

*** Zadania: ***
– obsługa maszyn i urządzeń do sortowania, kruszenia, wydobywania i transportu kruszywa;
– obsługa maszyn budowlanych typu: ładowarki, koparki, spycharki, pogłębiarki [w przypadku posiadania
dodatkowych uprawnień;
– drobne prace remontowo-konserwatorskie przy obsługiwanych urządzeniach;
– ścisła współpraca z Kierownikiem Zakładu oraz zespołem

*** Wymagania: ***
– zainteresowanie i zdolności techniczne, mechaniczne i/lub elektryczne;
– gotowość do pracy w systemie zmianowym;
– umiejętność pracy w zespole;
– zaangażowanie, odpowiedzialność i dyspozycyjność.

*** Dodatkowym atutem ale nie wymogiem będą: ***
– posiadanie wykształcenia zawodowego technicznego;
– posiadanie uprawnień do obsługi maszyn budowlanych: ładowarki, koparki, spycharki, itp.
– posiadanie uprawnień spawacza elektrycznego- gazowego, uprawnienia elektryczne;
– zainteresowanie nowinkami technicznymi;
– doświadczenie w tej branży.
– prawo jazdy kategorii B,

Nie posiadasz żadnych uprawnień? Nie rezygnuj z odpowiedzi na nasze ogłoszenie, ponieważ oferujemy:

– możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień i kwalifikacji zawodowych;
– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w bezpiecznych warunkach z wykorzystaniem
nowoczesnego sprzętu i narzędzi;
– pewne wynagrodzenie
– premie dostosowane do stanowiska pracy odzwierciedlające jakość wykonywanej pracy oraz
osiągane rezultaty;
– rozbudowana oferta ZFŚS [prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku dla
pracownika i członków rodziny, dedykowane ubezpieczenia, pożyczki mieszkaniowe, kasa
zapomogowo-pożyczkowa, imprezy firmowe, szkolenia i kursy, dofinansowanie do nauki języków];
– podnoszenie kwalifikacji zawodowych finansowane przez pracodawcę;
– świętujemy Barbórkę;
– pomagamy w relokacji;